Mágové z Agarveny

Prokletá pevnost

Fragment (2020)

Pohár trpělivosti královny Deily přetekl. Krutí a mocní mágové z pevnosti Staxon čím dál víc ohrožují své okolí a nastal čas je zarazit. Do svých služeb proto povolá věrného čaroděje Kenrika, zloděje, rváče a karbaníka Dreka, a léčitelku Nomi. Věří, že právě oni zvládnou zastavit temnotu, která se z pevnosti šíří. Podaří se této nesourodé trojici osvobodit čarodějku Siran? Vymyslí taktiku, která povede k vítězství, nebo zažijí jak chutná porážka?

Klobouky z Agarveny

Druhé vydání

Rodinné tajemství

Grada (2013)

Po několikaleté odmlce a odchodu z Fragmentu vychází v nakladatelství Grada první díl série znovu. Je to hlavně proto, že moji první čtenáři poněkud vyrostli a za nimi dorůstají další. A jelikož jsou díly z prvního vydání kompletně rozprodané, bylo nutné tyto díly ještě znovu připomenout.

Země čarodějů

Grada (2013)

Stejně jako Rodinné tajemství má Země čarodějů jiný obal a za jejím vydáním stojí jiný tým lidí. Podruhé vychází na podzim roku 2013.

Bílá věštba

Grada (2013)

Tento díl přináší čtenářům po letech opět něco nového. Jedná se o další příběh hlavních hrdinů, který se odehrává převážně v Agarveně, ale kořeny má vrostlé do Země. Setkáte se tu se známými i méně známými agarvenskými postavami, zavítáte mezi obry a proletíte se také na hřbetě draka. A potom už rovnýma nohama do nitra hory Soudu…

Princezna a hvězda

Grada (2013)

Stejně jako předchozí díly, vychází i tento na podzim roku 2013. Tento příběh uzavírá osudy pozemských hrdinů Adama a Evky v Agarveně a odhaluje, co bylo v minulosti předurčeno a v současnosti pomalu naplňováno. Osobně mám tento díl nejraději.

První vydání

Rodinné tajemství

Fragment (2007)

V roce 2007 vyšla pod patronátem nakladatelství Fragment má první kniha. Jednalo se o první ze série knih Klobouků z Agarveny a můžete se v ní dočíst o nálezu kouzelných klobouků, cestách v čase a o dobrodružství odehrávajícím se částečně ve 20. a částečně v 19. století.

Země čarodějů

Fragment (2008)

V roce 2008 spatřilo světlo světa druhá kniha ze série. V tomto díle se oba naši hrdinové ocitají v zemi jménem Agarvena, která je se Zemí pomocí klobouků spojena, a v níž potkávají kromě mnohých nebezpečí a útrap také řadu věrných přátel.

Zavřít Menu